Zaloguj

Sesja GRATIS

ul. 3 Maja 74, 32-100 Proszowice

  biuro@normobariaproszowice.pl

Sportowcy

Sportowcy doskonale zdają sobie sprawę z faktu,  jak ważna dla utrzymania i poprawy kondycji oraz samopoczucia jest regeneracja. Dzięki odpoczynkowi poprawia się jakość naszego treningu, a im lepsze treningi, tym lepsze wyniki. Dlatego coraz więcej sportowców inwestuje w regenerację. Komory normobaryczne gwarantują użytkownikowi znacznie szybszą regenerację, zwiększając przyswajanie tlenu w komórkach organizmu. Normobaria wspomaga więc wydolność i wspiera walkę o coraz to lepsze sportowe wyniki.

Dobre samopoczucie w kwiecie wieku jest bardzo pożądane zarówno dla młodych, jak i starszych. Pełnia energii, chęć do życia, siła, witalność i sprawność fizyczna i intelektualna również zależą od poziomu dotlenienia organizmu. Sesje w kapsule normobarycznej są skuteczną metodą spowolnienia procesu starzenia komórek naszego ciała.

 

Seniorzy

Jest dla każdego i ma nieograniczone zastosowania

Sesje w komorze normobarycznej polegają na przebywaniu w atmosferze, w której zachodzi dogłębne dotlenienie na poziomie komórkowym.

Dla sportowców - zwiększenie wydolności fizycznej i psychicznej

Lepszy sen - wyższa jakość życia

Uroda - piękna i odmłodzona skóra

Rehabilitacja i regeneracja organizmu, skrócenie czasu rekonwalescencji

Terapia normobaryczna jest często zalecana jako wspomaganie leczenia takich schorzeń jak:

Sesje w komorze normobarycznej wspomagają leczenie 

Alergie

 

Alergia to przypadłość, która dotyka coraz większą ilość Polaków i najczęściej objawia się czerwonymi oczami, zatkanym nosem, wysypką, swędzeniem czy opuchlizną. Jak w naturalny, a także bezinwazyjny sposób złagodzić, a nawet zniwelować symptomy świadczące o reakcji alergicznej? Tlenoterapia w komorze normobarycznej poprawia mikrokrążenie, przyspiesza proces powstawania naczyń włosowatych oraz krwionośnych, a także zwiększa rozpuszczalność tlenu w osoczu. .

 

Anty-aging

 

Jak żyć długo i zdrowo, przy okazji hamując procesy starzenia?

 Im większe stężenie tlenu w  tkankach, a także narządach, tym organizm jest w stanie wyprodukować większą ilość kolagenu, spowolnić procesy starzenia i doprowadzić do namnażania skóry właściwej. Za sprawą wysokiego ciśnienia tlen rozpuszcza się w osoczu krwi, w limfie oraz innych płynach ustrojowych, co pozwala na szybki transport potrzebnego tlenu do wszystkich słabo ukrwionych tkanek.

 

Covid-19

 

Skutkiem przebytego zakażenia koronawirusem często jest ostra niewydolność oddechowa. Spada przy tym saturacja krwi. Aby sprawnie oraz bezinwazyjnie zwiększyć ilość tlenu we krwi, wystarczy zastosować terapię tlenową. Proces ten przynosi korzyści w postaci zmniejszenia objawów duszności oraz bólu w klatce piersiowej, a także powrotu odpowiedniego poziomu utlenienia krwi. Leczenie tlenem po Covid-19 jest świetną rehabilitacją dla osób po tej chorobie.

 

Ortopedia

 

Zapalenie stawów, artretyzm, częste złamania kości to przypadłości, z którymi coraz częściej muszą mierzyć się nie tylko osoby starsze, ale również sportowcy, jak i osoby aktywne fizycznie. Tlenoterapia pomaga zmniejszyć dolegliwości bólowe oraz przyspieszyć proces regeneracji tkanek miękkich.

Wyższe stężenie tlenu w odpowiednio dopasowanym ciśnieniu poprawia przepływ krwi w uszkodzonych kończynach. Powrót do pełnej sprawności ruchowej jest dużo szybszy, stan zapalny ustępuje, a proces gojenia zostaje przyśpieszony.

 

Neurologia

 

 Dzięki podaniu tlenu pod zwiększonym ciśnieniem mózg zostaje dotleniony, przez co jego aktywność zwiększa się, a co za tym idzie, wspiera pracę układu nerwowego.

Zastosowanie normobarii w leczeniu neurologicznym polega głównie na zwiększeniu metabolizmu w tkance nerwowej, ożywieniu uśpionych komórek, poprawie warunków przepływu w mikrokrążeniu, zwiększeniu aktywności mózgu i wspieraniu koncentracji, łagodzeniu stanów depresyjnych, a nawet zmniejszeniu stopnia uszkodzenia mózgu w przypadku udaru czy wylewu.

 

Regeneracja i oczyszczanie

 

 

 

Bezpłatna

pierwsza sesja

Natlenienie krwi wzrasta do 99% i liczebność komórek macierzystych powiększa się  o 100% - 300%

 

Już w czasie

2-godzinnej sesji

Natlenienie krwi po 15 minutach wzrasta do 99%

Pobudza regenerację po urazach i zabiegach

Pobudza aktywność komórek,

które są odpowiedzialne za zdrowe kości

Zwiększa ilość komórek macierzystych od 100% - 300%

Spowalnia procesy starzenia

Stymuluje regenerację organizmu

Zmniejsza obrzęk tkanek

Poprawia wydolność fizyczną i psychiczną

Jak dojechać?

Nawiguj

Dla kogo?

Normobaria Proszowice

ul. 3 Maja 74

32-100 Proszowice

 

Godziny sesji normoterapii

Poniedziałek - Sobota

 

sesja dzienna ( 2 godziny )

  8:00 - 10:00

10:00 - 12:00

12:00 - 14:00

14:00 - 16:00

16:00 - 18:00

18:00 - 20:00 

 

sesja nocna (10 godzin )

21:00 - 7:00

 

 

 

Infolinia

 

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

  780 284 888

  12 271 99 88

 

Kontakt elektroniczny

 

  biuro@normobariaproszowice.pl

 

 

Godziny otwarcia

 

Poniedziałek - Sobota

8:00 - 18:00