Zaloguj

Sesja GRATIS

ul. 3 Maja 74, 32-100 Proszowice

  biuro@normobariaproszowice.pl

07 czerwca 2024

4 filary długowieczności według doktora Jana Pokrywki

Odwieczne marzenia o długim i szczęśliwym życiu są udziałem większości ludzi. Przemijanie, choroby, starość i w końcu śmierć nieuchronnie znaczą nasze ludzkie losy skłaniając badaczy, filozofów, lekarzy do coraz śmielszych prób zgłębienia tajemnicy życia i co się z tym wiąże odnalezienia jakiegoś eliksiru, czy sposobu, który potrafiłby przedłużyć nasz pobyt na tej pięknej Ziemi.

 

Jedną z takich propozycji jest powołana do życia Akademia Długowieczności doktora Jana Pokrywki, (longevitas.pl) z inspirującym credo: „(…)Zdrowienie nie ma skutków ubocznych” idea, która ciągle się rozwija i szerzy wiedzę na temat zdrowego, satysfakcjonującego życia.

Metoda doktora Jana Pokrywki opiera się na doświadczeniu i wyodrębnionych 4 podstawach, które mają wpływ na długość i jakość naszego życia; hydrogenii, normobarii, suplementacji i akupunkturze.

 

Hydrogenia; to przyjmowanie wodoru cząsteczkowego (H2) poprzez picie wody (tzw.Red-OX) lub oleju lnianego nasyconych wodorem, a także poprzez korzystanie z komory normobarycznej w której jednym z komponentów jako silny antyoksydant jest wodór cząsteczkowy, uwalniający od stresu oksydacyjnego, tak powszechnego w obecnych czasach i powodującego stany zapalne, choroby neurodegradacyjne i przyczyniający się do starzenia organizmu.

 

Normobaria; wg doktora stwarza idealne parametry do życia i wspierania procesów regeneracyjnych organizmu. W tych warunkach każda podjęta przez człowieka terapia będzie skuteczniejsza. Atmosfera w takiej kapsule zdecydowanie różni się od znanej nam mieszanki, którą codziennie oddychamy. W komorze normobarycznej panuje zdecydowanie wyższe ciśnienie, które sięga 1500 hPa, nasycenie tlenem dochodzi do 40%, a dwutlenku węgla do 3% i wodoru około 0,5%. Dzięki sesjom w komorze normobarycznej nasze ciało odnosi istotne korzyści, ponieważ komórki stają się głęboko utlenowane, proces namnażania komórek macierzystych wydatnie wzrasta i ciało się odmładza. Poprawia się także wydolność fizyczna, intelektualna, poznawcza, koncentracja, pamięć, pełniej przebiega detoks.

 

Suplementacja – to uzupełnienie niedoborów substancji mineralnych i witamin w organizmie, w tym magnezu, witamin przede wszystkim D3 i C najlepiej w formie liposomalnej, a także wspomnianego już wcześniej wodoru. Zgodnie z opinią doktora: „jeśli wyeliminujemy niedobory i dostarczymy wszystkie konieczne składniki będziemy w stanie odzyskać i utrzymać zdrowie a tym samym żyć dłużej”. Jednym z ważniejszych ziołowych suplementów jest tarczyca bajkalska. Pozyskiwana z niej bajkalina jest w stanie chronić telomery, czyli fragmenty (końcówki) chromosomów regulujące długość życia komórek. Dłuższe telomery, realnie wpływają na naszą długowieczność (nie od dziś wiadomo, że nasze komórki mają określoną zdolność do podziałów i z każdym podziałem zmniejsza się długość telomerów). Roślina ta posiada wiele prozdrowotnych właściwości: antyoksydacyjnych, przeciwzapalnych, przeciwastmatycznych, nasercowych, żółciopędnych, przeciwpadaczkowych, uspokajających, przeciwwirusowych i innych.

 

Akupunktura to wschodni system medyczny liczący sobie kilka tysięcy lat. Jest to przywracanie równowagi energetycznej w organizmie za pomocą igieł. Medycyna chińska jest ukierunkowana na profilaktykę, jest skuteczna w diagnostyce i przede wszystkim pojmuje zdrowie człowieka holistycznie, czyli wszystkie aspekty życia są brane pod uwagę; odżywianie, stan umysłu, emocje, środowisko itd. Łączy się też z masażem i chińskim ziołolecznictwem.

Reasumując - te cztery filary stosowane w takim zestawie wpływają na długość i komfort naszego życia. Hydrogenia to skuteczny antyoksydant, Normobaria odmładza ciało, stwarza doskonałe warunki dla każdej wybranej przez nas terapii. Suplementacja wyrównuje nasze niedobory witaminowo-mineralne, a Akupunktura dba o homeostazę w naszym organizmie, w takim stanie nasze ciało wraca do pełni zdrowia.

 

Artykuł opracowany na podstawie informacji ze strony https://longevitas.pl/

Normobaria Proszowice

ul. 3 Maja 74

32-100 Proszowice

 

Godziny sesji normoterapii

Poniedziałek - Sobota

 

sesja dzienna ( 2 godziny )

  8:00 - 10:00

10:00 - 12:00

12:00 - 14:00

14:00 - 16:00

16:00 - 18:00

18:00 - 20:00 

 

sesja nocna (10 godzin )

21:00 - 7:00

 

 

 

Infolinia

 

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

  780 284 888

  12 271 99 88

 

Kontakt elektroniczny

 

  biuro@normobariaproszowice.pl

 

 

Godziny otwarcia

 

Poniedziałek - Sobota

8:00 - 18:00